DOLGOZZ VELÜNK

Az Eupor Group Kft. folyamatosan bővülő feladataink ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keres az alábbi pozíciók betöltésére:

  • NYITOTT POZÍCIÓK
  • • Értékesítési munkatárs
  • • Marketinges munkatárs
  • • Üzletkötői munkatárs
  • • Grafikus designer

  • De ha bármilyen más egyéb jó képességed van azt tudasd velünk.

  • Tevékenységeink amibel dolgozhatsz
  • • Purhab alapanyagok értékesítése
  • • Graco Reactor gépek forgalmazása
  • • Nyomdaipari gépek forgalmazása
  • • Kreatív nyomdai munkák
  • • Webshop üzemeltetés
  • • Maris Polymers alapanyagok értékesítése

    • ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS
    • Feladatai: Meglévő ügyfelek kezelése, logisztikai feladatok ügyintézése, rendelések kezelése valamint vevőkapcsolatok fejlesztése.

    • A munka végzés helye: Kunszentmárton

    • AMIT ELVÁRUNK TŐLED:
    • Fáradhatatlan munkabírás, tehetség, józan ész és megbízhatóság, kereskedelmi szemlélet a többit lehet fejleszteni!

    • FELTÉTELEK A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉRE
    • - Szakmai tapasztalat
    • - Több éves üzletkötői, értékesítői tapasztalat (vagy győzz meg minket hogy alkalmas vagy a pozícióra)
    • - Kiváló kommunikációs készség, mint szóban, mint írásban
    • - Számítástechnikai ismeretek (irodai alkalmazói programok, internetes és felhő alapú programok használata)
    • - B kategóriás jogosítvány

    • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük küld el a magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod a cv@eupor.com email címre.
    • Természetesen adataid és szándékod diszkréten a személyes adatok kezeléséről szóló törvény maximális betartásával kezeljük, hozzájárulásod nélkül harmadik félnek nem adjuk ki!

    • Kapcsolattartás: cv@eupor.com

    • MARKETINGES MUNKATÁRS:

    • Feladatai: Szövegírás, levelezés, kiadványszerkesztés, online hirdetési felületek kezelése, az értékesítés marketing oldalról történő támogatása, napi kapcsolattartás az értékesítési munkatárssal és a vezetővel. Kapcsolattartás a különböző ügynökségekkel (kreatív, online) és beszállítókkal (marketing termékek beszerzése). Elektronikus hírlevelek tartalmának összeállítása, hírlevelek rendszeres kiküldése. A termék- és szolgáltatásértékesítési folyamatok támogatását célzó kampányok teljes körű menedzselése. A Cég arculatának folyamatos fejlesztése, megjelenítése a WEB- oldalon és egyéb kommunikációs csatornákon. Videók készítése. Egyéb marketinges feladatok ellátása.

    • - Angol nyelvtudás informatikai szinten
    • - Gyakorlott számítástechnikai ismeretek
    • - Facebook és Google hirdetések kezelésében szerzett tapasztalat
    • - PPC kampányokkal kapcsolatos alapvető ismeretek
    • - Social média oldalak ismerete, használata
    • - Hirdetések, kampányok teljesítményének értékelése, statisztikák értelmezése
    • - Videó szerkesztő program ismerete

    Pokud máte jakékoli další otázky, kontaktujte nás.